IX Ogólnopolska Konferencja Prawa Podatkowego „Kierunki rozwoju prawa podatkowego”

24 marca 2015

Koło Naukowe Prawa Podatkowego Towarzystwa Biblioteki Słuchaczów Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na

IX Ogólnopolską Konferencję Prawa Podatkowego „Kierunki rozwoju prawa podatkowego”

która odbędzie się w dniach

11 – 12 kwietnia 2015 r. w Auditorium Maximum UJ w Krakowie.
Konferencja poświęcona jest zagadnieniom związanym z rozwojem prawa podatkowego, w tym ewolucji polityki fiskalnej spowodowanej zmieniającymi się warunkami społecznymi i ekonomicznymi, celów, do których powinien dążyć rozwój tej dziedziny prawa w przyszłości, jak również identyfikacji bieżących problemów funkcjonowania prawa podatkowego i aparatu fiskalnego w Polsce.
Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w konferencji. Studenci, doktoranci oraz pracownicy naukowi zwolnieni są z opłat za uczestnictwo.
Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie internetowej

www.podatki.confer.uj.edu.pl

Kierunki rozwoju prawa podatkowego