Zaproszenie na Ogólnopolską Konferencję Naukową „Spółki a podatki”

15 lutego 2016
logo-uniwroc
   Katedra Prawa Finansowego Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, wspólnie ze Studenckim Kołem Naukowym Prawa Finansowego „FISCUS” oraz Studenckim Kołem Naukowym Prawa Gospodarczego i Handlowego serdecznie zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Spółki a podatki”, która odbędzie się 7 kwietnia 2016 roku na Uniwersytecie Wrocławskim.
   Udział w konferencji jest BEZPŁATNY. Formularz zgłoszeniowy wraz z abstraktami wystąpień należy przesyłać do 8 marca 2016 roku na adres: sknpf.wpaie@gmail.com – na ten adres mailowy można także kierować ewentualne pytania. Kierownikiem naukowym konferencji jest dr Przemysław Pest.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia, do której link znajduje się poniżej:
~szczegóły wydarzenia~

Serdecznie zapraszamy do udziału!