Zaproszenie na Ogólnopolską Konferencję Naukową „@Prawo finansowe 2.0″

11 marca 2016
Uniwersytet-Adama-Mickiewicza-big
Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „@Prawo finansowe 2.0″, która organizowana jest w ramach V Kongresu Kół Naukowych UAM „Technologie we współczesnym społeczeństwie”.
Kiedy? 19 maja 2016 roku
Gdzie? Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Kontakt? finanse2@amu.edu.pl
Zgłoszenia na konferencję można przesyłać do 31 marca 2016 roku za pomocą formularza zgłoszeniowego:
Celem konferencji jest ukazanie kształtu aktualnych uregulowań prawnych z zakresu prawa finansowego, które odnoszą się do wdrażania nowych technologii oraz ich funkcjonowania w sektorze publicznym i prywatnym. Zaproszenie kierowane jest głównie do młodych naukowców – doktorantów i studentów.
Opłata konferencyjna dla czynnych uczestników wynosi 100 zł (kwota ta obejmuje komplet materiałów konferencyjnych, catering oraz publikację pokonferencyjną).
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru referatów do prezentacji w przypadku dużej liczby zgłoszeń. Ogłoszenie wyników naboru nastąpi 15 kwietnia 2016 r.
Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej:

Zainteresowanych zachęcamy także do śledzenia wydarzenia na Facebooku: