„System podatkowy a prowadzenie działalności gospodarczej”

28 grudnia 2016

Koło Naukowe Prawa Podatkowego TBSP UJ,

działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza  do udziału

w Czwartej Edycji Ogólnopolskiej Konferencji Studencko- Doktoranckiej

pt. „System podatkowy a prowadzenie działalności gospodarczej”.

Konferencja odbędzie się dnia 11 stycznia 2017 r. w sali Audytoryjnej, która znajduje się w Pałacu Larischa przy ulicy Brackiej 12 w Krakowie.

Konferencja ma na celu dyskusję na temat polskiego systemu podatkowego oraz jego wpływu na szeroko rozumiane pojęcie prowadzenia działalności gospodarczej. Podjęte zostaną również kwestie wymogów oraz obowiązków przedsiębiorców, których muszą przestrzegać wobec organów administracji podatkowej oraz skarbowej, a także przysługujących im udogodnień w tej dziedzinie. Wydarzenie będzie służyć nadto refleksjom dotyczącym realnych oraz postulowanych zmian w polskim systemie podatkowym wraz z ich oddziaływaniem na sferę aktywności gospodarczej.

Udział w konferencji można wziąć w sposób czynny, jakim jest wygłoszenie referatu oraz bierny.

https://www.facebook.com/tbsp.podatki/?fref=ts  lub

Regulamin organizacyjny