Praktyki wakacyjne 2017 – UKNF

17 kwietnia 2017

PRAKTYKI WAKACYJNE 2017

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego organizuje praktyki letnie dla studentów, którzy ukończyli ostatni rok studiów licencjackich, IV i V rok jednolitych studiów magisterskich lub I i II rok studiów magisterskich uzupełniających. Praktyki skierowane są przede wszystkim do  studentów kierunków ekonomicznych, matematycznych, prawniczych i informatycznych. Praktyki będą realizowane w lipcu, sierpniu i wrześniu, a czas ich trwania to 1 miesiąc. Na praktykę absolwencką może zostać przyjęta osoba, która w dniu rozpoczęcia praktyki nie ukończyła 30 roku życia.

Zgłoszenie na praktykę odbywa się w formie elektronicznej – zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv na adres mailowy: praktyki@knf.gov.pl Curriculum vitae powinno zwierać dokładne informacje nt. nazwy uczelni, wydziału kierunku i specjalizacji oraz etapu pobieranej nauki.
W zgłoszeniu należy wskazać preferowany termin odbywania praktyki oraz wybrany obszar lub departament.

Praktyki odbywają się w Warszawie.

Aplikacje można nadsyłać do dnia 5 maja 2017 roku.

Nadesłane zgłoszenia zostaną zweryfikowane pod względem spełniania wymagań formalnych oraz możliwości UKNF w zakresie zrealizowania praktyki.

Kwalifikacja studentów na praktyki odbędzie się w terminie od 18 maja do 12 czerwca 2017 roku.

Praktykant jest obowiązany posiadać ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych  wypadków obejmujące okres odbywania praktyki, zapewnione przez uczelnię lub we własnym zakresie. W przypadku zakwalifikowania się na praktykę student obwiązany będzie przedłożyć zaświadczenie z uczelni o objęciu ubezpieczeniem NNW,

w przypadku opłacenia ubezpieczenia indywidualnie student obowiązany będzie przedłożyć do wglądu polisę ubezpieczeniową.

W przypadku wymogu podpisania umowy o praktyki wg wzoru obowiązującego w uczelni wyższej, zakwalifikowany student powinien dostarczyć projekt umowy/porozumienia w terminie najpóźniej 14 dni od daty rozpoczęcia praktyki.

Pytania w sprawie praktyk można kierować e-mailem na adres: praktyki@knf.gov.pl