Konkurs MF: Zaproponuj innowacyjne rozwiązanie podatkowe i zostań Podatkowym Liderem

04 marca 2021

„Innowacje w podatkach” to temat pracy IX edycji konkursu „Podatkowi Liderzy”.

Studenci i absolwenci kierunków prawniczych i ekonomicznych

przedstawią swoje pomysły na innowacyjne rozwiązania,

które oszczędzą czas podatnikom, usprawnią działanie administracji

lub ułatwią przedsiębiorcom technologiczną transformację ich biznesów.

Na najlepszych czeka 16 płatnych staży w Ministerstwie Finansów.

Udział w konkursie

Pracę konkursową pt. „Innowacje w podatkach” prześlij do 18 kwietnia 2021 r. przez formularz zgłoszeniowy.

Uwaga! praca nie może przekroczyć dwóch stron formatu A4, czcionka 12.

Dołącz CV oraz kopię dokumentu potwierdzającego status studenta/absolwenta na kierunku prawniczym lub ekonomicznym (np. ważnej legitymacji studenckiej, zaświadczenia z uczelni potwierdzającego status studenta lub skan dyplomu ukończenia studiów).

Harmonogram konkursu:

18 kwietnia 2021 r. – termin przesyłania zgłoszeń,

do 14 maja 2021 r. – informacja o terminie rozmów z autorami wybranych prac konkursowych,

24 maja – 4 czerwca 2021 r. – rozmowy kwalifikacyjne,

do 20 czerwca 2021 r. – publikacja wyników na stronie internetowej Ministerstwa Finansów pl/finanse/podatkowi-liderzy.

Podatkowym Liderom MF oferuj:

• płatny staż w Ministerstwie Finansów,
  • udział w pracach zespołów roboczych zajmujących się tworzeniem założeń do wdrażanych w Polsce innowacyjnych rozwiązań podatkowych,
  • możliwość uczestnictwa w wybranych kursach i szkoleniach realizowanych przez Ministerstwo Finansów.