Zaproszenie dla ZSEG w Żywcu na Tydzień Otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

12 kwietnia 2021

„Połącz się z UE Katowice”

to hasło tegorocznego Tygodnia Otwartego,

podczas którego od 19 do 23 kwietnia 2021 r.

kandydaci będą mogli spotkać się ze swoimi przyszłymi wykładowcami,

wziąć udział w rekrutacyjnym Q&A, ciekawych webinariach w języku polskim i angielskim

oraz poznać obecnych studentów.

Czy te studia są dla mnie?

Czego się nauczę?

Gdzie mogę znaleźć pracę?

Na te i wiele innych pytań odpowiedzą na czacie menedżerowie kierunków po zaplanowanych webinariach.

Nie zabraknie również odpowiedzi na zagadnienia z zakresu terminów rekrutacji, kryteriów rekrutacyjnych czy kompletowania dokumentów.

Na ambitnych kandydatów wybierających studia w języku angielskim I lub II stopnia czekają specjalnie przygotowane panele dodatkowe:

- spotkania z menedżerem kierunku, który podczas sesji live odpowie na pytania kandydatów.

Ponadto, eksperci z Biura Współpracy Międzynarodowej UE Katowice przedstawią możliwości,

jakie dają stypendia i wyjazdy zagraniczne,

a specjalistka z Działu Rekrutacji podpowie,

jak najlepiej przygotować swoją aplikację na wymarzony kierunek.

Spotkania odbędą się za pomocą platformy Google Meet:

meet.google.com/kun-rexv-oru,

dlatego prosimy o dołączanie przynajmniej 5 minut przed planowanym panelem (można posiadać konto e-mailowe w dowolnej domenie).

Połącz się z UE Katowice!

Śledź nasze wydarzenie na Facebooku i bądź na bieżąco.

Widzimy się online na UE Katowice!