Ty też poznaj konkursy EY

06 listopada 2021

Zapraszamy do udziału w konkursach:

EYe on Tax oraz EY Financial Challenger.

EYe on Tax (XVII edycja)

- konkurs przygotowany przez dział Doradztwa Podatkowego.

Jego celem jest poszerzanie wiedzy z zakresu prawa oraz podatków.

Dzięki niemu studenci poznają zagadnienia, z którymi na co dzień mierzą się w naszej firmie doradcy w tym obszarze.

Do zdobycia w konkursie, oprócz cennych doświadczeń, jest nagroda pieniężna w wysokości 24.000 PLN, oferty pracy lub praktyk w wybranym zespole Doradztwa Podatkowego lub Kancelarii EY LAW, a także atrakcyjne nagrody rzeczowe.

EY Financial Challenger (XVII edycja)

– dla osób zainteresowanych tematyką doradztwa transakcyjnego przygotowaliśmy równie ciekawe wyzwanie.

Studenci w tym konkursie będą mieli okazję sprawdzić się w zagadnieniach z zakresu fuzji, przejęć, wycen czy modelowania.

Laureaci konkursu pracują aktualnie w EY, funduszach, bankach i butikach inwestycyjnych.

Nagrodą główną jest 30.000 PLN oraz oferty pracy lub praktyk w zespołach Działu Strategii i Transakcji EY.

Uczestnicy mogą rejestrować się na stronach eyeontax.pl/ i eyfc.pl/.  (Rejestracja trwa do 19 listopada)

Ty też poznaj konkursy EY