Zostań Analitycznym Liderem i współtwórz politykę makroekonomiczną w MF

04 listopada 2021

Analityczni_Liderzy_2_edycja_Plansza_TT

Interesujesz się ekonomią, ekonometrią, analizą danych (Big Data) lub finansami publicznymi?

Chcesz sprawdzić czy ekonomiczne teorie mają odzwierciedlenie w polskich danych albo przenalizować wpływ pandemii COVID-19 na finanse publiczne

w Polsce i Unii Europejskiej?

A może przeprowadzić podatkowe symulacje z wykorzystaniem mikrodanych?

Jeśli na któreś pytanie odpowiadasz „tak”, to Analityczni Liderzy są konkursem właśnie dla Ciebie!

Sprawdź swoją wiedzę i umiejętności.

Rozwiąż jedno z zadań konkursowych, zostań Analitycznym Liderem

i zaangażuj się w współtworzenie polityki makroekonomicznej podczas płatnego stażu w MF.

Druga edycja konkursu „Analityczni Liderzy”

skierowana jest do studentów i absolwentów: ekonomii i finansów, matematyki, informatyki i nauk fizycznych.

Do wyboru trzy tematy konkursu: makroekonomia, analiza mikrodanych i finanse publiczne.

Na najlepszych czeka 8 płatnych staży w Ministerstwie Finansów (MF).

Jak wziąć udział w konkursie?

Pracę konkursową na jeden z 3 tematów prześlij do 12 listopada 2021 r. przez formularz zgłoszeniowy.

Uwaga! praca nie może przekroczyć trzech stron formatu A4.

Dołącz CV oraz kopię dokumentu, który potwierdza status studenta/absolwenta

(np. ważnej legitymacji studenckiej, zaświadczenia z uczelni potwierdzającego status studenta lub skan dyplomu ukończenia studiów).

Więcej informacji, w tym regulamin konkursu, zadania konkursowe i kontakt do organizatorów dostępne na

gov.pl/finanse/analityczni-liderzy

Analityczni_Liderzy_2_edycja_Baner_LinkedIn