15 marca 2023 r., w godz. 9:00-15:00 Dzień Otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

14 marca 2023

W programie wydarzenia zaplanowanych jest wiele ciekawych wykładów, m.in. o tematyce związanej z finansami, gospodarką, dziennikarstwem, a także ekonomią. Dowiecie się również jak wygląda rekrutacja na nasz Uniwersytet, w jaki sposób możecie wyjechać na Erasmusa oraz jak wraz z Centrum Karier zaplanować swoją zawodową przyszłość.

Oprócz wykładów, czeka na Was jeszcze sporo innych atrakcji. Tego dnia będziecie mogli poznać nasze organizacje studenckie i koła naukowe, zagrać w gry planszowe, wziąć udział w wycieczce po kampusie, a także zrobić sobie zdjęcie w specjalnie przygotowanej fotobudce.

W trakcie Dnia Otwartego odbędzie się też Festiwal Kierunków, podczas którego w rozmowie z wykładowcami i studentami będziecie mogli uzyskać odpowiedzi na pytania związane ze studiowaniem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Widzimy się na #UEKatowice już 15 marca!

Zapraszamy do śledzenia naszego wydarzenia na Facebooku.

Gdzie:

CNTI zlokalizowane jest przy ulicy Bogucickiej 5.

Godziny wykładów: