04 października 2023

csm_Ekrany_46._AK_szkolenie_1__1__bc3d77515d

23.10.2023, w godz. 9:30-12:30

Warsztaty pt. „Praktyczne aspekty pracy doradcy podatkowego oraz doradztwo podatkowe w cenach transferowych”, Deloitte Doradztwo Podatkowe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k.

Cel warsztatu

Zainteresowanie uczestników warsztatu:

• zawodem doradcy podatkowego (poznanie istoty pracy doradcy, roli i funkcji jakie pełni w szeroko rozumianym biznesie oraz możliwości i perspektyw, jakie daje praca w obszarze doradztwa podatkowego),
  • tematyką cen transferowych (zrozumienie istoty cen transferowych oraz roli doradcy podatkowego w obszarze cen transferowych).

1. Parę słów o Deloitte CE.
  2. Parę słów o Deloitte Tax.
  3. Specyfika pracy doradcy podatkowego w big4/Deloitte (praca projektowa z klientem itp.).
  4. Etapy edukacji przyszłego doradcy podatkowego (studia, kursy, szkolenia i certyfikaty).
  5. Droga rozwoju kariery doradcy podatkowego.
  6. Perspektywa studencka, słów kilka od naszej konsultantki – studentki.
  7. Case oparty na TP.

Organizator

Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.