IX. edycja konkursu EY – Audit OdyssEY

29 lutego 2024

EY, od wielu lat wspiera studentów w świadomym podejmowaniu decyzji dotyczących kariery oraz w zdobywaniu pierwszych doświadczeń zawodowych.

Jedną z  inicjatyw pozwalających na poznanie ścieżki rozwoju w świecie finansów jest konkurs Audit OdyssEY, do którego otwarto zapisy.

Jest to ogólnopolskie wydarzenie, w którym co roku uczestniczy ponad tysiąc studentów wszystkich lat studiów, zainteresowanych obszarem audytu. Jako organizator nie wymagamy doświadczenia – liczy się dla nas zaangażowanie oraz chęć zdobywania wiedzy, którą nasi eksperci i ekspertki dzielą się podczas wszystkich etapów konkursu.

W tegorocznej, IX. edycji, na zwycięzców czekają nagrody z puli aż 50 000 PLN oraz oferta kariery w Dziale Audytu EY Polska.

Zainteresowanych zapraszamy do rejestracji na stronie auditodyssey.pl – w tym roku do konkursu można zapisać się indywidualnie lub w 3-4 osobowym zespole.