I Katowickie Sympozjum Kół Naukowych „Przemiany Innowacyjne: Nowe Trendy Kształtujące Przyszłość”: w dniu 28.05.2024 r. UE Katowice

20 marca 2024

Koło Naukowe Zarządzania „Menedżer”

funkcjonujące w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach

ma zaszczyt zaprosić  na I Katowickie Sympozjum Kół Naukowych

„Przemiany Innowacyjne: Nowe Trendy Kształtujące Przyszłość”.

Wydarzenie odbędzie się 28.05.2024 r. w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Członków kół naukowych i ich opiekunów, a także całą społeczność studencką zachęcamy do zgłaszania referatów wraz z publikacją w czasopiśmie ARBE.

Sympozjum składać się będzie z dwóch części.

• Pierwsza, skoncentrowana będzie  na zagadnieniach naukowych, podczas której zostaną wygłoszone referaty w ramach sesji tematycznych, a także uczestnicy otrzymają cenne wskazówki, które pomogą im przygotować artykuł do publikacji.
  • Druga część poświęcona zostanie wymianie doświadczeń pomiędzy zaproszonymi Gośćmi – byłymi członkami KN “Menedżer” i absolwentami Kierunku Przedsiębiorczość i Finanse, a uczestnikami wydarzenia.

Link do formularzu zgłoszenia oraz szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączonym pliku oraz na plakacie.

Zachęcamy także do śledzenia bieżących informacji na stronie wydarzeniuhttps://www.facebook.com/share/HwcPFbwn4UybnbvK/?mibextid=9l3rBW

Koszt uczestnictwa 1 osoby w I Sympozjum Kół Naukowych wynosi 220 zł i obejmuje:
● czynny udział w obradach
● certyfikat
● przerwę kawową oraz lunchowo – kawową
● publikację artykułu w czasopiśmie ARBE (szablon oraz wymogi edytorskie:

● pamiątkowe zdjęciaInformacja o płatności:

Opłatę za udział w wydarzeniu należy uiścić na poniższe konto bankowe w tytule wpisując:
“Sympozjum KN-Nazwisko i imię Uczestnika”
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
ING Bank Śląski S.A., Katowice
nr 65 1050 1214 1000 0007 0000 7974